Jakie zalety ma myjnia bezdotykowa i kiedy warto ją kupić?

myjnia bezdotykowa

Kupno nowoczesnej myjni samochodowej zdecydowanie pozwoli na rozszerzenie działalności, jak również możliwość zdobycia większej ilości klientów. To niezwykle ważne, gdyż będziemy mogli oferować swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak również biznesowym. Myjnie bezdotykowe, zwane również myjniami samoobsługowymi to bardzo dobra alternatywa dla myjni automatycznych oraz tunelowych.

Read More

Jakie wymiary musi mieć paczka, aby zmieściła się do Paczkomatu® InPost?

wymiary paczek

Paczkomaty® to jedna z najpopularniejszych form dostaw przesyłek w Polsce. Czynne całodobowo urządzenia znajdują się zarówno w największych miastach, jak i na wsiach. Ich liczba cały czas rośnie, a konsumenci korzystają z nich coraz chętniej. Czy do Paczkomatu® można zamówić wszystko? Okazuje się, że nie. Skrytki zostały dostosowane do trzech maksymalnych rozmiarów paczek, dlatego nie odbierzemy tam wielkogabarytowych przesyłek, takich jak materiały budowlane, duże sprzęty sportowe czy opony. W naszym poradniku wyjaśniamy, jakie paczki możesz włożyć lub odebrać z Paczkomatów® InPost.

Read More

Wakacje w Turcji – dlaczego z roku na rok zyskują na popularności?

wybor wakacji

Wakacje w Turcji to doskonały wybór na urlop pełen gorącego słońca i pięknych widoków w atrakcyjnych cenach. Rejony, takie jak Riwiera Turecka, Marmaris czy Bodrum to miejsca, w których znajdziemy najpopularniejsze kurorty z masą atrakcji. Świetnie sprawdzi się w przypadku wyjazdów z rodziną, jak i ze znajomymi. To także gwarancja doskonałej pogody. Dlaczego jeszcze Turcja zyskuje popularność z roku na rok? Podpowiadamy.

Read More

Bezdotykowy odbiór paczki od kuriera – wszystko, co musisz wiedzieć

kurier

Zakupy przez internet coraz częściej zastępują tradycyjne sprawunki w sklepie stacjonarnym, a to wiąże się z koniecznością dostawy. Jeśli zamawiasz produkty do Paczkomatu, nie musisz spotykać się z kurierem. Co jednak w sytuacji, kiedy Twoje zamówienie ma być dostarczone do domu czy mieszkania? Okazuje się, że możesz odbierać paczki bezdotykowo, a my wyjaśniamy, jak to zrobić.

Read More

Praca w obszarze Frontend  – o jakiej mowa w praktyce?

Frontend developer

Specjaliści Frontend to osoby, które zajmują się przygotowaniem interfejsu wybranego oprogramowania lub wyglądu strony internetowej. Są oni więc bezpośrednio odpowiedzialni za to, co zobaczą użytkownicy przygotowanej aplikacji lub witryny sieciowej. Na czym polega ich praca, na jakie zarobki można liczyć oraz co należy umieć, aby znaleźć zatrudnienie w dobrej firmie? Podpowiadamy.

Read More

Fulfillment – outsourcing logistyki

outsourcing logistyki

Szybki rozwój branży e-commerce w ostatnich latach wpłynął na zwiększenie ilości zakupów w wielu sklepach internetowych. Wysokie obroty wiążą się ze sporym zapotrzebowaniem na pracowników zajmujących się realizacją zamówień. Tempo wysyłki i dostawy mocno wpływa na zadowolenie konsumentów, dlatego firmy, które przestają sobie radzić samodzielnie z wysyłką zamówień, decydują się na outsourcing logistyki. Najczęściej wybierany model współpracy z firmą logistyczną znany jest pod nazwą fulfillment. Co to wszystko oznacza i na czym polega? Dowiesz się tego z artykułu!

Read More

Wygląd czy użyteczność? – dopasowywanie produktów smart home do estetyki wnętrza.

prdukty smart

Rok 2022 upływa pod znakiem powrotu do naturalności i ekologicznych zastosowań we wnętrzach domów. Minimalizm, skandynawskie boho, styl japandi (geometria, prostota, zamiłowanie do naturalnych surowców, stonowane barwy, nawiązania do kultury japońskiej ściśle związanej z naturą przemijania, doświetlone wnętrza) oraz wpływy retro – to wszystko składa się w jedną całość, “trendy mieszkanie” w 2022 roku. Wnętrza są bardziej „oswojone”, a projektanci chętnie wykorzystują meble modułowe, rozdzielające przestrzeń oraz rozwiązania, które zapewnią więcej prywatności.

Read More

Jak zintegrować sklep z kurierem?

obsluga sklepu

Współpraca na linii sklep internetowy – kurier to podstawa sukcesu w branży e-commerce. Dostarczanie przesyłek klientów musi być jednocześnie szybkie, jak i bezpieczne. Aby to osiągnąć, należy odpowiedzieć na pytanie: w jaki sposób zintegrować e-sklep z usługami kuriera i na czym właściwie to polega?

Read More

Dlaczego warto zapisywać się do newsletterów?

newsletter

Newsletter jest zdecydowanie jednym z bardziej skutecznych sposobów na kontakt z klientem w sklepach online, ale nie tylko. Przynosi wiele korzyści zarówno jego twórcy, jak i odbiorcy. Dowiedz się, dlaczego warto zapisywać się do newsletterów oraz je tworzyć!

Read More

Jak rozwijać biznes w Internecie?

internetowy biznes

Prowadzenie własnej działalności za pośrednictwem internetu jest popularną formą dodatkowego zarobku, a wraz z rozwojem usług internetowych wiele osób zaczęło z powodzeniem zajmować się e-handlem na pełny etat. Pomysły na biznes internetowy są zależne tylko od Twojej wyobraźni: prowadź własne przedsiębiorstwo, sprzedawaj rękodzieło, a nawet wykonuj zadania biurowe z własnego salonu. Praca w ten sposób pozwala na pełne jej dostosowanie do Twoich potrzeb – zgodnie z filozofią traktowania pracy jako środka do celu, a nie najważniejszego zajęcia w życiu.

Read More